Virpuļi un to atšķirības

Bestway helsinki

Virpuļi un to atšķirības

Vai jums patīk atpūsties siltajā ūdenī un meklējat burbuļvannu savā mājā, pagalmā vai terasē? Tad, pirms izvēlēties sev piemērotāko modeli, jums jāapgūst dažas būtiskas atšķirības starp burbuļvannām, kas varētu palīdzēt izvēlēties piemērotāko Bestway SPA. Galvenās atšķirības ir: forma, krāsa, integrēts LED apgaismojums, AirJet gaisa strūklu skaits, FriezShield tehnoloģija un hidromasāžas funkcija (HydroJetPro).

FreezeShield technologija

FriezShield tehnoloģija

Pazīstams arī kā antifrīza funkcija, jūs varat izmantot Bestway burbuļvannas visu gadu! Gan karstās, gan aukstās dienās jūs varat izmantot šīs spa pat brīvā dabā. Patentēta FreezeShield tehnoloģija, tā ir aizsardzība pret salu. Ūdens sūknis automātiski uzsilda ūdeni tā, lai tā temperatūra nenokristu zem + 6˚C. Tas neļauj ūdenim sasalst un sabojāt sūkni vai burbuļvannu.

hidromasāža

HydroJetPro- Hidromasāžas funkcija

Hidromasāžas funkcija ir paredzēta tiem, kas meklē intensīvu burbuļvannas masāžu. Ražotājs burbuļvannās ir integrējis hidromasāžas funkciju, kas ir papildu strāva ķermeņa apakšdaļai, neaizstājama lieta patiesai atpūtai un komfortam.

airjet funkcija

AirJet gaisa strūklas

AirJet gaisa strūklas nodrošina vienmērīgu visa ķermeņa masāžu ar tūkstošiem mazu gaisa burbuļu. Gaisa strūklu skaits virpuļvannās svārstās no 80 līdz 180, tāpēc var teikt – jo vairāk AirJet gaisa strūklu, jo lielāks prieks garantēts.

Lay-z spa galvas balsts

Karsto vannu piederumi

Lai iegūtu maksimālu komfortu, jums joprojām var būt nepieciešami vairāki spa piederumi, kurus varat viegli atrast mūsu e-veikala piederumu un piederumu sadaļā: aizsargājošs SPA paklājs, LED apgaismojums, īpašas ķīmiskas vielas ūdens attīrīšanai.

Jūs atradīsit galvas balstus un īpašus dzērienu turētājus atpūtai un atpūtai.

Tāpat neaizmirstiet regulāri nomainīt ūdens filtra kasetni – tīrs ūdens filtrs nodrošinās spa ūdens tīrību un burbuļvannas vienmērīgu darbību.

Mums nav šaubu, ka, uzzinot visas šīs atšķirības starp burbuļvannām, jums būs vieglāk izvēlēties modeli, kas atbilst visām jūsu cerībām. Atliek tikai izlemt, kura forma un krāsa iederēsies vietā, kur vēlaties izbaudīt burbuļvannas sniegtos priekus.