BESTWAY LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET BURBUĻVANNA

miami sukurine vonia 1024x445

BESTWAY LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET BURBUĻVANNA

Pēc garas un smagas dienas burbuļvanna ir kaut kas, kas nesniedz neko vairāk relaksējošu par iegremdēšanos siltā, burbuļojošā ūdenī savā pagalmā. LAY-Z-SPA Miami AirJet sniegs nomierinošu masāžu un relaksāciju. Miami AirJet ir viens no mūsu populārākajiem modeļiem, un tas ir ideāls līdzsvars starp kvalitāti un cenu. Tajā var izmitināt 2-4 personas, un to var izmantot gan pāri, gan četru cilvēku ģimenes.

+40°C ātrās sildīšanas sistēma

Burbuļvanna sūknis ir aprīkots ar ātrgaitas sildīšanas sistēmu, kas uzsilda ūdeni līdz +40°C. Vidēji 1,5-2 °C stundā. Pateicoties mūsu jaunākajai integrētajai tehnoloģijai, jūs varat vienlaicīgi uzsildīt burbuļvannu, izmantojot tikai sūkni, filtrēt ūdeni un vienlaicīgi ieslēgt un izbaudīt masāžas sistēmu, kas arī ir liela priekšrocība.

Masāžas sistēma

Bestway Air System ir vienmērīga un relaksējoša visa ķermeņa masāža ar tūkstošiem gaisa burbuļu, ko nodrošina patentētā AirJet tehnoloģija. Sistēma ir aprīkota ar līdz pat 120 gaisa sprauslām, kas izvietotas pa visu burbuļvannas dibenu, tādējādi vēl vairāk pastiprinot efektu. Kā jau daudzi cilvēki zina, hidromasāžas sniegtās priekšrocības mūsu ķermenim ir patiesi nenoliedzamas. Masāžas ūdens strūklu enerģija sasniedz pat dziļākos audu slāņus, tos atslābinot un masējot. Hidromasāža ne tikai ļauj justies labi, bet arī uzlabo asinsriti un sirds darbību.

Burbuļvannas izmantošana ziemā

Inovatīvā “Freeze Shield” tehnoloģija ļauj izmantot karsto baļļu visu gadu. Pat tad, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 6°C, jūs varat izmantot virpuļvannu, jo šī īpašā funkcija novērš ūdens aizsalšanu. Lay-Z-Spa sūknis inteliģenti uzrauga apkārtējā gaisa temperatūru un nodrošina sūkņa darbību pat visaukstākajos laika apstākļos. Tā automātiski palielina ūdens cirkulāciju un sasilda ūdeni līdz +10°C, kad āra temperatūra pazeminās zem 6°C, tādējādi novēršot ūdens aizsalšanu un iekšējo mehānismu bojājumus. Šī ekonomiski izdevīgā funkcija ļauj uzturēt virpuļvannu nepārtraukti uzsildītu aukstākajos mēnešos bez nepieciešamības to katru reizi atkārtoti iesaiņot.

Visbeidzot

Šī Lay-Z-Spa Miami AirJet burbuļvanna garantē komfortu, atpūtu un praktiskumu par ļoti pievilcīgu un pieejamu cenu. Jūs varat izveidot savu privātu un ērtu paradīzes stūrīti, savu privātu un ērtu spa tieši savā pagalmā un lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai tuvākajiem draugiem. Tāpat kā visu Lay-Z-Spa burbuļvannu gadījumā, uzstādīšana ir ļoti vienkārša un neprasa nekādus papildu instrumentus vai profesionāļu pakalpojumus, un jūs varat to viegli piepūst un uzstādīt tikai 5 minūtēs.