Piepūšamā burbuļvanna – 10 priekšrocības

Lay-z spa galvas balsts

Piepūšamā burbuļvanna – 10 priekšrocības

Piepūšamā burbuļvanna dažkārt var būt sarežģīts jautājums, jo īpaši, ja izvēlaties to savam pagalmam vai dāvanai mīļotajam cilvēkam. Izvēloties burbuļvannu, var būt grūti izlemt, kura ir labāka: piepūšamā vai stacionārā… Lai palīdzētu jums pieņemt vieglāku lēmumu, šeit ir norādītas galvenās piepūšamā spa priekšrocības, kas, cerams, atvieglos jūsu lēmumu.

Izvēlieties labāko burbuļvannu šeit →

džakuzi

1. MOBILITĀTE

Mēs sākam ar vienu no acīmredzamākajām piepūšamā spa īpašībām – mobilitāti. Atšķirībā no stacionārajām burbuļvannām, piepūšamās burbuļvannas modeli var viegli pārvietot uz citu vietu, vai pat varat to ņemt līdzi ceļojumā vai izbraukumā. Visi modeļi ir kompakti un ceļojuma laikā nesagādā neērtības.

hidromasāža

2. KOMFORTA RĀMIS

Ja domājat, ka varat ērti sēdēt gan cietā, gan piepūšamā vannas istabā, kļūdieties. Ērtu pozu var iegūt, tikai atspiežoties uz piepūšamā spa rāmja. Mēs pat nešaubāmies, ka, pateicoties ērtajam rāmim, jūs varēsiet pilnībā izbaudīt burbuļus, kas masē visu ķermeni.

pinigu taupykle

3. DRAUDZĪGS KATRAM BUDŽETAM

Tā kā šie modeļi nav sarežģīti ražoti un izstrādāti, izmantojot vienu ūdens sūkni, to cenas nav augstas un pielāgojamas katram budžetam. Lai gan piepūšamais spa nešķiet tik stabils risinājums kā citi modeļi, šī vanna var kalpot gadu no gada, ja tā tiek pareizi uzturēta.

Bestway helsinki

4. PARTY FUNKCIJA

Visos gadalaikos jūsu virpulis būs ballītes galvenā atrakcija un akcents! Dažos modeļos var izmitināt līdz 7 pieaugušajiem. Tāpēc nav šaubu, ka draugu pulcēšanās laikā plašais virpulis noteikti kalpos.

lay z spa paris

5. PLAŠA IZVĒLE

Izvēloties piepūšamo burbuļvannu, var atrast visu, sākot no iebūvētā LED apgaismojuma, dažādām formām un beidzot ar ūdens strūklām. Ja meklējat īstu masāžu, izvēlieties modeli ar pēc iespējas vairāk AirJet strūklu. Vai jums ir liela ģimene vai daudz draugu? Iederēsies ikvienam plašajā Lay-Z Spa Helsinki modelī!

Spa galvas balsts

6. DAUDZ PIEDERUMI

Mūsu burbuļvannas ne tikai izskatās lieliski, un tām jau ir dažas lieliskas iespējas, bet jūs varat pielāgot jebkuru modeli ar papildu piederumiem, piemēram: dzērienu turētāju; galvas balsti; LED apgaismojums. Lielākā daļa aksesuāru ir paredzēti, lai padarītu jūsu uzturēšanos patīkamāku; tomēr piederumu sadaļā ir arī vairāki tīrīšanas līdzekļi, kas īpaši paredzēti piepūšamo spa kopšanai. Tie pagarinās vannas kalpošanas laiku un atvieglos tīrīšanas procesu.

Lay-z spa galvas balsts

7. ATBRĪVO STRESU UN SSPIEDI

Vai esat kādreiz atgriezies mājās pēc smaga darba un vienkārši sapņojis par vannu? Karsta burbuļvanna jau jūs gaida jūsu mājās. Dažiem mūsu piepūšamajiem spa ir sildīšanas taimeri vai pat Wi-Fi vadība– vienkārši izvēlieties laiku, kad vēlaties, lai ūdens uzsiltu, un nekavējoties atgriezieties siltā ūdens šļakatās.

hidromasāža

8.HIDROTERAPIJA / HIDROMASAŽA

Hidroterapiju daudzi ārsti nosaka tādām slimībām kā artrīts, diabēts, tendinīts un citas. Siltā temperatūra kopā ar Airjets vai Hydrojets (atkarībā no tā, kuru spa jūs iegādājaties) samazina spiedienu uz locītavām un muskuļiem – mudina tos atslābināties un galu galā liek ķermenim justies lieliski.

Pētījumi liecina, ka siltā ūdens temperatūra paplašina asinsvadus, galu galā pazeminot asinsspiedienu un palielinot asins plūsmu visā ķermenī. Hidroterapiju izmanto, lai atvieglotu noteiktu sirds un asinsvadu slimību simptomus, kas saistīti ar augstu asinsspiedienu.

bestway hawaii

9. UZLABOTI MIEGU

Ir zinātniski pierādīts, ka piepūšamās burbuļvannas palīdz labāk gulēt! Prieka hormoni (endorfīni) izdalās optimālā temperatūrā (40-42˚C). Šie endorfīni iekļūst jūsu smadzenēs un nervu sistēmā, aktivizējot receptorus sāpju mazināšanai un relaksācijai, liekot jums justies relaksētai un bez stresa.

burbuļvanna helsinki

10.2. DIABĒTA VEIDA PROFILAKSE

Hormona insulīna trūkums padara 2. tipa diabētu par izplatītu problēmu visā pasaulē. Jaunākie pētījumi liecina, ka hidroterapija var palīdzēt pazemināt cukura līmeni asinīs un atdarināt insulīna iedarbību. Tikai 30 minūtes dienā var izraisīt šo efektu.


has been added to your cart.
Noformēt pasūtījumu