Peldbaseins: kādu iegādāties nākamajai vasarai?

Kokį karkasinį baseiną isgyti ateinančiai vasarai

Peldbaseins: kādu iegādāties nākamajai vasarai?


Rāmja baseins ir divi vārdi, kas savijas ar ūdens aktivitātēm, kuras ir aktuālas gan jauniem, gan veciem. Tiklīdz laikapstākļi kļūst siltāki, neilgi pēc tam mēs sākam organizēt atvaļinājumu un meklēt iespējas, kā kopā ar draugiem vai ģimeni doties pie ezera vai jūras.

Tomēr, tā kā daudzi no mums dzīvo ļoti aizņemtu dzīvi, mēs ne vienmēr atrodam laiku, lai dotos šādos ceļojumos, un, ja atrodam, mums vienkārši nav ne gribas, ne enerģijas doties ceļojumā, tāpēc mēs labprātāk paliekam mājās.

Šī iemesla dēļ arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties peldbaseinu – objektu, kas ļauj jums savā pagalmā izmantot ūdenstilpi.

Karkasa baseins ir viens no populārākajiem peldbaseinu veidiem. Šajā rakstā mēs aprakstīsim visu, kas jums jāzina par ierāmētiem baseiniem un to, kāpēc šis risinājums varētu būt piemērots tieši jums.

Ko mēs vispār saprotam ar kadru kopfondu?

Jau pats nosaukums norāda, kāda veida baseins tas ir. Vienkāršāk sakot, tas ir peldbaseins, kas atrodas uz sava veida rāmja konstrukcijas, kas izgatavota no metāla caurulēm.

Tā vietā, lai katru reizi, kad vēlaties iegremdēties, rūpētos par tā piepūšanu vai baidītos, ka baseins atstās pēdas uz piemājas zāliena, šis baseins ir piemērots tieši jums. Protams, šādi baseini būs arī izturīgāki nekā alternatīvas.

Par ko jādomā pirms ierāmēta baseina iegādes?

Ir daži galvenie faktori, kas jāņem vērā, lai atrastu optimālo peldbaseinu savam pagalmam.

Galvenie punkti ir šādi:

  • Kur novietot baseinu – ne visiem no mums ir milzīgi pagalmi ar daudz brīvas vietas. Jums jānodrošina, lai baseins netraucētu citām aktivitātēm pagalmā un kopumā neaizņemtu pārāk daudz vietas pagalmā.
  • Kā jūs piepildīsiet baseinu – vēl viens svarīgs aspekts ir tas, kā baseins tiks piepildīts ar ūdeni. Cilvēki parasti izvēlas iegādāties ūdens papildināšanas sistēmu kopā ar peldbaseinu.
  • Kā jūs mainīsiet baseina ūdeni – pats par sevi saprotams, ka baseina ūdenī parasti ir papildu ķimikālijas, tāpēc maz ticams, ka jūs vēlēsieties to vienkārši izliet savā pagalmā. Jānodrošina izlietotā ūdens iznīcināšana.
  • Kas būs galvenie baseina lietotāji – ja baseins paredzēts bērniem, pietiks ar kompaktāku versiju, bet, ja tas paredzēts visai ģimenei, ir vērts apsvērt daudz lielāku baseinu.

Kādi ir ierāmēto baseinu veidi?

Stacionārais

Šāda veida karkasa baseini tiek slavēti par to izcilo konstrukcijas izturību un izturību pret vides faktoriem.

Kad baseins ir samontēts, to parasti nav nepieciešams demontēt, un tas nozīmē, ka to var brīvi izmantot savā pagalmā visu gadu.Pat tad, kad laiks atdziest un ūdens pārvēršas ledū, ledus slodze to neietekmē.

Vēl viena svarīga īpašība ir izmērs. Stacionārie rāmju baseini ir daudz populārāki to cilvēku vidū, kuri vēlas ļoti lielu baseinu, tāpēc nav pārsteidzoši, ka to garums dažkārt sasniedz 5 metrus un vairāk.

Kā trūkums jāmin nepieciešamība vairāk uzturēt pašu ūdeni. Ir svarīgi nodrošināt, lai baseinā vienmēr būtu pietiekams daudzums ķīmisko vielu un neuzkrātos duļķainība.

Surenkami

Šāda veida baseinu veido metāla balsti un PVC plēves oderējums, kas aiztur ūdeni. Tie ir daudz kompaktāki, tāpēc sezonas beigās varat viegli demontēt baseinu un uzglabāt to līdz nākamajam gadam.

Galvenās šāda baseina priekšrocības ir iepriekš minētais baseina izmērs, kas parasti ļauj izveidot kompaktāku baseinu nekā stacionārs baseins. Arī vienkāršāka ekspluatācija ūdens uzturēšanas gadījumā.

Runājot par trūkumiem, būs jāpārliecinās, ka ūdens tiek pareizi izlietots, jo īpaši tad, kad uzpildāt pēdējo tvertni pirms nākamās sezonas, kas dažkārt var sagādāt lielas galvassāpes.

Vēl viena lieta ir izspiestā pļavas daļa, kas paliks pēc ilgstošas lietošanas. Tas var padarīt jūsu pagalmu pievilcīgāku.

Visbeidzot

Šajā rakstā esam īsi apskatījuši karkasa baseina pamatus un galvenos principus, pēc kuriem vajadzētu vadīties, izvēloties karkasa baseinu tiem, kas apsver iespēju iegādāties baseinu nākamajai vasarai.

Vissvarīgākais ir ņemt vērā savas vajadzības un iespējas, un izvēle būs ļoti vienkārša.