Par mums

sandelys

PAR MUMS

"Jūsu atpūtas eksperti," komanda Out at Home

outathome logo

Kas mēs esam?

Centrāleiropas un Baltijas valstu e-veikals Out at Home tika atvērts 2006. gadā Beļģijā. Uzņēmuma pirmā noliktava bija tikai 800 kv.m., šobrīd mūsu noliktavas Beļģijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Francijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir vairāk nekā 25 000 kv.m.

patikimumas

Uzticami ražotāji

Out at Home klāstā ir tikai pasaulē atzīti un atzīti zīmoli. Peldbaseinu un burbuļvannu ražotāji Bestway un Intex ir vienīgie un spēcīgākie ražotāji pasaulē, kuru produkciju lieto miljoniem cilvēku pasaulē.

pristatymas

Pieredze piegādē

12 gadu starptautiskā pieredze liek mums izpildīt pasūtījumus īpaši ātri un kvalitatīvi. Jau desmit gadus strādājam tikai ar spēcīgākajām piegādes aģentūrām, piemēram: DHL, FEDEX, VENIPAK. Lielākā daļa mūsu pasūtījumu tiek apstrādāti automātiski – tātad 99% no jūsu pasūtījuma tiks piegādāti nākamajā darba dienā.

shipping and delivery

Preces noliktavā

Mūsu galvenais mērķis – Ātra piegāde. Tāpēc visas preces, kas atrodas mūsu veikalā, atrodas mūsu noliktavā. Garantējam, ka pasūtītā prece nebūs jāgaida ilgāk par 1-2 darba dienām. Un, ja jums nav vajadzīgās preces noliktavā, mēs drīz tās piegādāsim no mūsu noliktavām Eiropā.

seo and web

15 gadu pieredze

Daudzu gadu pieredze ir panākumu atslēga. Tikai pateicoties profesionālajai Out at Home komandai, esam spējuši sasniegt augstus klientu vērtējumus. Mūsu mērķis ir sekot līdzšinējam virzienam un turpināt piegādāt tikai augstākās kvalitātes preces un pakalpojumus.

svetaines adresas

Produkti tiešsaistē

Droši un bez problēmām – iepērcieties tiešsaistē! Interneta veikals Out at Home ir atvērts 365 dienas gadā un 24/7. Un, ja jums ir kādi jautājumi, dodieties uz savu e-pastu. Mēs savlaicīgi atbildēsim uz Jūsu e-pastu. Aicinām apmeklēt internetveikalu un iegādāties preces, kas sagādās prieku Jūsu ģimenei.