Mūsdienīgie bērnu piepūšamie baseini

bērnu baseini

Mūsdienīgie bērnu piepūšamie baseini

Piepūšamie baseini ir iemantojuši paaugstinātu pieprasījumu pircēju vidū, un tas viss pateicoties svarīgākiem raksturlielumiem. Kompaktie izmēri, uzstādīšanas ērtums, neliela masa un izturīgums ļauj pielietot konstrukcijas jebkurā nepieciešamā vietā, nepakļaujot nepilngadīgos bīstamībai. Bērnu piepūšamie peldbaseini pārstāvēti dažādās formās un gabarītos, mēdz atšķirties ar konstrukciju, faktūru, cenu un izmantošanas īpatnībām.

piepūšamie baseini bērniem

Mūsdienīgiem piepūšamajiem baseiniem ir analoģiska uzbūve: mīksts piepūšamais valnis, piestiprināts pie mitrumnecaurlaidīgā pamata. Montāžai ir nepieciešams izklāt laukumā, kur tiek plānots to ekspluatēt, un piepūst baseinu.

Bērnu baseini pārstāvēti plašajā formu daudzveidīgumā. Mēdz būt risinājumi mašīnīšu un zvēru izskatā – tie ir pieprasīti bērnu vidū vecumā no 3 līdz 6 gadiem. Bērniem patīk košas piepūšamās konstrukcijas vai arī modeļi mīļoto multfilmu varoņu formā.

Kur iegādāties baseinu lēti

Interneta veikals Out at Home piedāvā lielā izvēlē intex bērnu baseinus. Mūsu produkcija ir izgatavota no augsta izturīguma materiāliem, tādēļ kalpo gadiem ilgi un priecē savus īpašniekus ar pievilcīgu izskatu un funkcionālo iespēju daudzveidīgumu. Modeļi atšķiras ar kompaktiem izmēriem, pateicoties kam aizņem minimālo telpu pagalmā. Pasūtījuma piegādi organizējam īsajos termiņos atzīmētajā virzienā. Visiem piegādājamiem bērnu baseiniem darbojas ražotāja garantija.

bērnu baseini

Mūsu kvalificētie menedžeri vienmēr ir sazvanāmi, ātra konsultācija ir garantēta.