Karkasa vai piepūšamais baseins – ko izvēlēties?

didelis baseinas pigiai vilnius

Karkasa vai piepūšamais baseins – ko izvēlēties?

Dažādu zīmolu ražojamo baseinu daudzveidīgums apgrūtina izvēli. Visizplatītākie risinājumi ir piepūšamie vai karkasa baseini. Kuru tad izvēlēties? Dot priekšroku tam vai citam variantam palīdzēs katra baseina tipa priekšrocību un trūkumu detalizēta analīze.

apvalus baseinas uz gera kaina kaunas

Bestway karkasa baseins sastāv no karkasa un ūdenstilpnes. Ražotāji piedāvā saliekamas un izliekamas (sezonas), aukstumizturīgas un stacionāras konstrukcijas. Izliekamie risinājumi ir viegli saliekami tieši pagalmā vasarā un izliekami uzglabāšanai, beidzoties sezonai. Tie sastāv no dzelzs caurulēm, apvienotajām rāmī, kuru iekšpusē atrodas ūdenstilpne.

Piepūšamie baseini ir pieprasīti pateicoties to pieejamai cenai. Piepūšamā peldbaseina cena ir būtiski zemāka, nekā par analoģisko izmēru karkasa variantiem. Vēl viena piepūšamā baseina priekšrocība ir uzstādīšanas ērtums. Pietiek piepumpēt valnīti ar gaisu – un jau var iepildīt ūdeni. Karkasa neesamība padara šādus izstrādājumus mazāk ilgtspējīgus, ievainojamus pret dažādām mehāniskām darbībām.

Karkasa baseinu priekšrocības

Bestway baseinus iegādājas cilvēki, kuri vēlas iegūt maksimāli kvalitatīvu produkciju par savu naudu. Šādas produkcijas priekšrocību vidū sevišķi atzīmējamas šādas:

  • liels gabarītu un izmēru daudzveidīgums, kas ļauj katram piemeklēt optimālo variantu;
  • klasiskās formas ir piemērotas montāžai uz jebkura tipa zemes virsmas;
  • montāža un ekspluatācija ir pieļaujama, neizmantojot specializētās iekārtas un sūkņus;
  • augsta ilgtspējība un izturība pret ārējo mehānisko iedarbību;
  • absolūta izturība pret aukstumu, pie kuras pat vislielākās temperatūru svārstības neko nespēj ietekmēt;
  • iespēja izmantot papildu palīgierīces – skimmerus, filtrus, sūkņus.

Lielu baseinu izvēli jūs atradīsiet Out at Home tīmekļa vietnē. Mēs piegādājam tādu pazīstamo zīmolu produkciju, kā Bestway un Intex.

Jūs varat pasūtīt karkasa baseinus ŠEIT.