Kādu baseinu izvēlēties lietošanai mājās

baseino vandens sildytuvas

Kādu baseinu izvēlēties lietošanai mājās

Karkasa baseins šodien ir uzskatāms par ideālo variantu tiem, kuri meklē ilgtspējīgu, drošu peldēšanas tilpnes veidu. Ja jums ir liels pagalms vai dārzs, liela ģimene, iesakām iegādāties Intex baseinus. Pie mums jūs arī varēsiet pasūtīt baseina aksesuārus, kuri padara tā lietošanu daudz komfortablāku un ilgāku. Piemēram, uzstādot saules sildītāju, ir iespējams baudīt siltu ūdeni daudz ilgāk, nekā parasti. Izstrādājumi var būt apaļā, ovālā vai kantainā formā. Komplektā ar katru preci pārdodas nepieciešamas iekārtas: sūkņi, filtri un pārējas.

Karkasa baseinu priekšrocības

  • Mājas baseiniem ir pietiekami liela platība un apjoms, kas ļauj vienlaicīgi baudīt ūdens priekus lielākam ģimenes locekļu skaitam.
  • mājas baseini
  • Konstrukcijas tiek parasti ražotas, izmantojot tehnoloģiju SUPER-TOUGH, kura nodrošina paaugstinātu izturību. Visi Intex līnijas izstrādājumi ir triju slāņu, divi slāņi tiek izgatavoti no izturīga vinila, bet trešais – no poliestera, kas izslēdz mehānisko bojājumu risku.
  • Katram virszemes baseinam ir metāla karkass, kurš sekmē konstrukcijas formas saglabāšanu.
  • Lietošanas ērtumam komplektācijā ietilpst pieslienamās kāpnes un augstas jaudas sūknis-filtrs, savukārt atsevišķie risinājumi tiek piegādāti ar hlora ģeneratoru.
  • Tāpat baseini ir aprīkoti ar noplūdes vārstu, kas ļauj viegli pievienot laistīšanas šļūteni un aplaistīt dārzu bez papildu ūdens patēriņa.

Ja jūs vēlaties pasūtīt virszemes baseinu, izmantojiet kompānijas Out at Home piedāvājumu. Mēs piegādājam pazīstamo ražotāju produkciju. Lielāku pieprasījumu pircēju vidū ir iemantojusi populāro marku Bestway un Intex produkcija. Bagāta pieredze ļauj mums apstrādāt jebkura apjoma pasūtījumus īsajos termiņos. Lielākā daļa pasūtījumu tiek apstrādāta 1-2 diennakšu laikā. Pasūtījumu piegādi nodrošinām jebkurā Latvijas daļā. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam dažādus apmaksas veidus.

Liela mājas baseinu izvēle ir atrodama ŠEIT.