Kā pareizi izvēlēties bērnu batutu ar aizsargtīklu

batutas senukai

Kā pareizi izvēlēties bērnu batutu ar aizsargtīklu

Batuti ir brīnišķīgs interesantas un veselīgas atpūtas veids kā bērniem, tā arī pieaugušiem. Un ja sākumā varētu likties, ka bērnu batuta izvēle ir viegls uzdevums, īstenībā tas nemaz tā nav. Paredzamais lietotāju kopskaits un masa, seguma veids un tips, aizdargtīkla esamība un atsperu daudzums – tas viss ir svarīgs izvēles izdarīšanā. Tiksim skaidrībā, kā izvēlēties kvalitatīvu variantu.

Bērnu batuti ļauj veikt dažnedažādus trikus (lēcieni, kūleņi), pielietot tos kā manēžu rotaļām vai nodarbībām. Izņemot aizraujošo atpūtu, nodarbības uz batutiem stiprina ekstremitātes, uzlabo kustību koordināciju, palīdz iemācīties vingrošanas trikus.

Batutu tīkla veidi

Aizsargtīkls nodrošina konstrukcijas drošumu. No tās izvietošanas un kvalitātes ir atkarība bērnu drošība. Tīklam var būt šādi veidi:

  • Ārējais – tīkls tiek uzstādīts pa ārējo perimetru, tas ir, barjeru paklājs un lēcienu audekls ir uzstādīts iekš tīkla. Pie šādas uzbūves pastāv iespēja piezemēties uz speciālo paklāju, kurš pasargā no iespējamām traumām. Šie batuti ir piemēroti bērniem, vecākiem par 7 gadiem;
  • Iekšējais – tīkls tiek montēts pa lēcienu audekla kontūru, tas ir, barjeru paklājs tiek izvietots ārpusē. Iekšpuses izvietojums būtiski palielina drošumu un pasargā no atsitiena pret barjeras statīvu. Pastāv risinājumi ar izliektajiem statīviem, kuri atgādina muciņas. Pie šādas uzbūves izredzes savainoties pret statīvu ir izslēgtas. Tāpat premiālajos risinājumos tīkls tiek savienots ar lēcienu audeklu un novērš kāju slīdēšanu zem tīkla.

Jūs varat pasūtīt batutus šeit. Mēs piegādājam tādu pazīstamo zīmolu produkciju, kā Bestway un Intex. Uz piegādājamajiem batutiem darbojas garantija.