Kā ierīkot burbuļvannu ārā?

āra džakuzi

Kā ierīkot burbuļvannu ārā?

Mūslaikos cilvēki arvien biežāk tiecas dzīvot komfortā, kurš tiek nodrošināts ne tikai ar mūsdienīgas tehnikas, iekārtu starpniecību. Viens no šādiem «komforta elementiem» ir burbuļvanna ārā. Tā ļauj mājas apstākļos izmantot visus SPA salonu labumus. Konstrukcija mēdz būt ovālās vai arī apaļas formas un košajās krāsās. Šādiem kubliem piemīt ūdens uzsildīšanas un elektroniskās vadības iespējas. Tos var uzstādīt kā ārā, tā arī telpās.

Galvenās burbuļvannu priekšrocības

Āra džakuzi sniedz daudzas iespējas. Izstādīt to ir iespējams pašu spēkiem bez speciālo iekārtu vai ierīču pielietošanas. Komplektos ir iekļauta instrukcija un sūknis, radītais speciāli džakuzi, pateicoties tam gaisa spiediens nebojā sieniņas. Nav ieteicams izmantots citus sūkņus, piemēram, automobiļiem domātos modeļus. Kubls parasti tiek izgatavots no poliestera ar silikona dibenu lūk, tādēļ konstrukcija iztur lielu noslodzi.burbuļvanna āra

Daudzi agregāti ir aprīkoti ar iebūvēto ūdens uzsildīšanas iekārtu. Pāris stundu laikā tā uzsilda ūdeni līdz optimālai temperatūrai. Atkarībā no modeļa sieniņās pa perimetru tiek uzstādītas no 120 sprauslām. Tām piemīt iespējas nodrošināt hidro- un aeromasāžu. Pirmais iedarbojas uz organismu pateicoties spēcīgam ūdens spiedienam. Aeromasāža tiek veikta ar gaisa burbulīšu izspiešanas starpniecību.

Lietotāji var neuztraukties par ūdens kvalitāti. Viena no šādas SPA sistēmas svarīgām priekšrocībām ir hlora hidrējošā iekārta. Ar speciālā sāļu sastāva palīdzību tā attīra ūdeni.