Bestway baseini – gatavojies vasarai jau tagad!

baseinas

Bestway baseini – gatavojies vasarai jau tagad!

Out At home ir Interneta veikals, kas īsteno preču pārdošanu aktīvā dzīvesveida ievērošanai, tai skaitā aktīvai atpūtai. Pakalpojumi tiek sniegti pasaules tirgū jau vairāk kā 15 gadus. Veikalam pieder savas noliktavas uzglabāšanai tādās valstīs, kā Beļģija, Luksemburga, Nīderlande, Francija, Latvija, Polija un citas.

Out At Home sortiments

Piedāvājamo preču sortiments ir diezgan plašs. Pie mums jūs varēsiet atrast šādas preču grupas:

  1. Peldbaseini un to aksesuāri;
  2. Džakuzi un to aksesuāri;
  3. Hidromasāžas vannas (burbuļvannas);
  4. Ūdens sildītāji;
  5. Keramiskie grili un to aksesuāri;
  6. Batuti;
  7. Teltis;
  8. Citi aksesuāru veidi;
  9. Ūdens kopšanas līdzekļi.

Pārdošanā ir tādu pasaules gigantu baseini, kā Bestway un Intex. Plašs sortiments ļaus piemeklēt baseinu gan pieaugušiem, gan bērniem. Tāpat pārdošanā ir karkasa un piepūšamie baseinu veidi. Visi tīmekļa vietnē pārstāvētie baseini ir viegli salikšanā un neprasa speciālas iemaņas. Tāpat tie neprasa montāžas darbu veikšanu ar fundamentu. Cilvēki, kuri aizraujas ar ūdens sporta veidiem, var iegādāties pie mums SUP dēļus vai piepūšamās laivas.didelis baseinas visai seimai

Mājaslapas filtrs ļauj šķirot preces izvēles ērtumam pēc cenas, zīmola vai kategorijas.

Par piegādi

Mēs piegādājam preces pa visu pasauli vairāk kā 12 gadus. Piegādi īstenojam sadarbībā ar pārbaudītajām un drošajām kompānijām – tādām, kā: DHL, FEDEX, VENIPAK. Lielākā pasūtījumu daļa tiek pakļauta apstrādei automātiskajā režīmā, kas ļauj samazināt piegādes ilgumu. Pircējs var saņemt savu preci jau nākamajā dienā.

Veicot pirkumu par summu no 60 eiro un vairāk, piegāde būs bezmaksas. Tāpat ar pircēju sazinās kurjers, kurš piegādā preci līdz pat mājokļa durvīm.

Garantijas un atgriešana

Mūsu Interneta veikalā iegādātajai precei darbojas 2 gadu garantija.

Pirkuma atgriešana ir veicama četrpadsmit dienu laikā no tā brīža, kad pircējs ir saņēmis pasūtījumu. Turklāt prece nedrīkst būt lietota un ar bojājumiem. Pēc atbilstības pārbaudes veikšanas nauda tiks pārskaitīta atpakaļ maksātājam 3 kalendāra dienu laikā.