Baseini bērniem – ieprieciniet savu bērnu šovasar!

bērnu baseini

Baseini bērniem – ieprieciniet savu bērnu šovasar!

Visiem bērnu baseiniem mūsu Interneta veikalā ir dažādi raksturlielumu. Bet tos vieno tas, ka tie ir ļoti spilgti, izgatavoti interesantajās formās un ir piemēroti visai ģimenei — mazuļiem, pusaudžiem un pat pieaugušiem. Out At Home jūs atradīsiet modeļus gan klasiskā taisnstūra formā, gan arī pasaku dzīvnieku izskatā ar kalniņiem un citiem izklaides elementiem. Šādi izstrādājumi ir lielisks veids glābties no dedzinošas vasaras saules. Piepūšamie baseini tiek piepildīti ar ūdeni dažās minūtēs.

Visas katalogā (ŠEIT) pārstāvētās preces ir sertificētas un atbilst visiem nepieciešamiem standartiem. Mēs piedāvājam tikai drošu produkciju. Baseinu izgatavošanā tiek izmantoti vienīgi ekoloģiski droši materiāli. Tādēļ, ja jūs iegādājaties mūsu veikalā piepūšamo baseinu vai džakuzi, jums nav jāuztraucas par sava bērna veselību.baseini bērniem

Preces īpatnības

Visi pasūtījumi tiek piegādāti pakās 2 dienu laikā pēc apmaksas. Ja pirkums summa pārsniedz 40 eiro, mēs piegādāsim to bezmaksas. Rūpīgi norādiet savu kontaktinformāciju! Pasūtījuma detaļu precizēšanai ar jums telefoniski sazināsies projekta menedžeris. Garantija precēm veido 2 gadus.

Mūsu tiešsaistes veikalā Out At Home tiek piedāvātas tikai pazīstamo un laika pārbaudīto marku Intex un BestWay preces. Baseini ir pieejami dažādos parametros un komplektācijās. Ja jūsu zemesgabals nav liels, izvelējieties nelielu izstrādājumu. Ja jūs varat atļauties netaupīt telpu, jums būs piemēroti apjomīgāki baseini un džakuzi.

Rotaļu ietaises un mini akvaparki ir aprīkoti ar tvirtām malām, kuras pasargās jūsu bērnu. Vairākumam modeļu ir sūkņi un nojumes, kuras pasargā un putekļiem un tiešajiem saulesstariem. Akvaparka montāža un piepildīšana ar ūdeni notiek ātri. Jūs noteikti iepriecināsiet sevi, savus bērnus un draugus, ja iegādāsities šādu piepūšamo ierīci.