Baseina filtrs: kāpēc ir tik svarīgi par to rūpēties?

Kodėl taip svarbu pasirūpinti tinkamu lauko baseino filtru

Baseina filtrs: kāpēc ir tik svarīgi par to rūpēties?

Piepūšamie vai ierāmētie baseini neapšaubāmi ir viens no labākajiem variantiem tiem, kas vēlas karstā vasaras dienā jautri pavadīt laiku, peldoties un atsvaidzinot sevi savā pagalmā.

Daudzi, iespējams, piekritīs, ka laikapstākļi Lietuvā mēdz būt ļoti nepastāvīgi, jo īpaši, kad runa ir par silto sezonu. Vienu dienu ceļā uz darbu mūs sagaida spēcīgs lietus, bet nākamajā dienā mēs svelpojam karstumā, tik karsti, ka nav kur ģērbties.

Šādās dienās labākā izvēle ir ierāmēts āra peldbaseins. Neatkarīgi no tā, vai tā ir paredzēta tikai jūsu bērniem vai visiem jūsu ģimenes locekļiem un draugiem, tā ir lieliska vieta izklaidei un atpūtai.

Tomēr, lai peldbaseins kalpotu un būtu izmantojams ilgus gadus, būtiska ir arī pareiza apkope.

Šis raksts ir par galveno ierāmētā baseina uzturēšanas līdzekli – baseina filtriem.

Kāda veida baseinu filtri ir pieejami?

Pamatā āra peldbaseinu filtrus var iedalīt vairākos galvenajos veidos.

Tās ir:

  • Klasiskais baseina ūdens filtrs – šīm ierīcēm ir divi attīrīšanas mehānismi, kas palīdz veiksmīgi attīrīt baseina ūdeni no cietajiem nosēdumiem un novērst mikroorganismu uzkrāšanos ūdenī.
  • Baseina ūdens filtrs ar papīru – šie filtru varianti ir aprīkoti ar papīra elementu, kas īpaši paredzēts baseina tīrīšanai, un tas atvieglo baseina ūdens tīrības uzturēšanu.
  • Baseina ūdens filtrs ar smiltīm – pēc būtības identisks iepriekš minētajam, taču papīra vietā filtra pamatā ir smiltis, kas īpaši pielāgotas ūdens attīrīšanai.

Protams, ar baseina filtra tipa izvēli vien nepietiek. Šajā gadījumā ir svarīgi ņemt vērā arī ražotāju un piemērotību konkrētajam baseina modelim.

Populārākie baseini outathome.lt e-veikalā ir, piemēram, INTEX un BESTWAY ražotie ierāmētie āra baseini. Tas nozīmē, ka, iegādājoties šī ražotāja baseinu, jums būs nepieciešams arī tā paša ražotāja baseina filtrs.

Protams, jāņem vērā arī pats baseins. Daži baseini jau tiek pārdoti ar iekļautu baseina filtru. Šī iemesla dēļ nav nepieciešams iegādāties papildu ierīci. Protams, lētākiem baseiniem jums būs jāapsver iespēja papildus iegādāties baseina filtru.

Mēs varam garantēt, ka šo ražotāju baseinu filtri ne tikai lieliski iederēsies attiecīgajiem modeļiem, bet arī būs kvalitatīvi un izturīgi.

Kā darbojas baseina filtrs un kā to pareizi lietot?

Pirms iegādāties āra baseina filtru, jums vajadzētu arī apspriest, kā ierīce darbojas un kādi ir labākie profilakses pasākumi tās lietošanai.

Patiesībā filtra darbības princips ir ļoti vienkāršs.

Ūdens no baseina caur vienu atveri nonāk ūdens filtra sūknī, kur tas tiek attīrīts un caur citu atveri tiek atgriezts atpakaļ baseinā.

Attiecībā uz šādas ierīces lietošanu ieteicams to ieslēgt vismaz pāris reizes dienā, lai nodrošinātu, ka pēc lietošanas tiek iztīrīts viss baseina ūdens. Tas nodrošinās, ka baseina ūdens ir pilnīgi tīrs no nogulsnēm un mikroorganismiem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par ūdens uzturēšanu, lūdzu, skatiet ražotāja instrukcijas, kas pievienotas pilnajam baseina komplektam. Šeit atradīsiet arī sīkāku aprakstu par filtra pieslēgšanas procedūru, taču ierāmētā baseinā tas nebūtu sarežģīti, jo šādiem baseiniem ir skaidri redzama pieslēgšanas atvere.

Visbeidzot

Šajā rakstā mēs īsi aplūkosim āra baseinu filtrus un to, kāpēc ir tik svarīgi izvēlēties pareizo. Peldbaseini ir jautri ikvienam, taču mēs varam tos uzturēt drošus un tīrus tikai ar pareiziem tīrīšanas līdzekļiem.